فرندز-سریال دوستان-دوستان

هر چیزی که شما باید درباره ی اپیزود ویژه ی فرندز بدانید !

یه قهوه بگیرید و یک نقطه از Central Perk رو انتخاب کنید ، چون بازیگران فرندز قرار است به صفحه ی کوچکشان برگردند. هنگامی که سرویس استریم جدید شبکه ی HBO با نام HBO Max در ماه می آغاز به کار کند ، مشترکین امکان تماشای محتوای زیادی رو خواهند داشت اما هیچ شکی نیست که بازگشت دوستان در یک اپیزود ویژه ، مهم ترین قسمت این سرویس استریم خواهد بود.

به نقل از “هالیوود ریپورتر” ، سازندگان و بازیگران اصلی سریال فرندز اعم از تهیه کنندگان سریال ؛ David Crane و Marta Kauffman و ۶ بازیگر اصلی آن در حال پیدا کردن جایی در قلب استریم HBO Max با تهیه ی یک اپیزود ویژه هستند. همچنین به محض اینکه سرویس HBO Max در بهار شروع به کار کند ، تمام سریال دوستان نیز از استریم نتفلیکس به HBO Max منتقل خواهد شد. در این مقاله هر اطلاعاتی که درباره ی اپیزود ویژه منتشر شده است را در اختیارتان قرار می دهیم.

همراه گیمینو باشید :

 

سریال فرندز-سرویس hbo max-hbo

شرطبندی بزرگ HBO بر روی فرندز :

این کاملا واضحه که HBO حاضر شده تا پول زیادی رو برای این بازگشت پرداخت کنه. بازیگران این سریال نیز خودشون رو برای یک بازگشت رویایی آماده کرده اند و این همه چیز رو بیش از پیش جذاب خواهد کرد. در فصل آخر سریال ، بازیگران اصلی آن برای بازی در هر قسمت ۱ میلیون دلار دریافت می کردن. حال مشخص شده که ۶ بازیگر اصلی قرار است که ۲٫۵ تا ۳ میلیون دلار برای این اپیزود ویزه دریافت کنند. به هر حال HBO در حال ساختن خانه ای جدید برای این سریال است و از این بازگشت نیز بسیار هیجان زده است.

 

جنیفر انیستون-بردپیتت-hbo max

اپیزود ویژه :

سریال دوستان بدون ستاره های آن هیچی نیست و این بازگشت قطعا اگه یکی از این ستاره ها همکاری نمی کرد شکل نمی گرفت. خوشبختانه ، همه ی آن ها پذیرفتند و حتی یک پست مشترک در صفحه های اینستاگرامشون درباره ی اینکه دوباره قراره کنار هم دیده بشن منتشر کردند. هواداران دوباره قراره جویی ، راس ، چندلر ، مونیکا ، فیبی و ریچل ر رو در کنار هم ببینن و این بسیار آن ها را هیجان زده کرده است.

 

نتفلیکس-hbo max - سرویس استریم

سرویس HBO Max :

بازگشت فرندز یک قسمت ویژه در HBO Max خواهد بود ، اما اگه شما طرفدار این سریال نیست یا میخواید انتخاب های دیگه ای هم داشته باشید HBO Max پیش روی شماست. در این استریم شما میتونین سریال های جدید و زیبایی رو نگاه کنین. تاریخ دقیق لانچ شدن HBO max اعلام نشده اما همه می دونیم که این اتفاق در بهار خواهد افتاد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید