سایبرپانک ۲۰۷۷ به روی سرویس استریم GeForce NOW خواهد آمد !

رقابت بین سرویس های استریم به اوج خودش رسیده است. اخیرا شرکت Nvidia سرویس استریم رو  GeForce NOW راه اندازی کرد و حالا خبر رسیده که سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز برای آن سرویس در دسترس خواهد بود. سایرپانک ۲۰۷۷ سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر میشود و اجرای این بازی در GeForce NOW همه چیز را داغ تر خواهد کرد. اعضای GeForce NOW قادر خواهند بود تا این بازی رو در روز انتشار بر روی این پلتفرم بازی کنن.

همراه گیمینو باشید :

 

سایبرپانک 2077 -بازی سایبرپانک-بازی های 2020

جنگ استریم ها با انتشار سایبرپانک ۲۰۷۷ بالا خواهد گرفت :

گفته شده که بازی سایبرپانک در تاریخ ۱۷ سپتامبر برای پلتفرم های PS4 ، XBOX One ، PC و در نهایت Google Stadia در سال ۲۰۲۰ ، منتشر می شود. استدیو CD Project Red سال پیش اعلام کرد که این بازی تنها در سرویس استریم استدیا انتشار خواهد یافت و حتی تاریخ عرضه ی آن بر روی این سرویس مشخص نشده بود.

اما حالا Nvidia این بازی رو برای سرویس GeForce NOW در لحظه ی انتشارش در دسترس قرار خواهد داد. این احتمالا اولین جنگ بزرگ بین سرویس های استریمینگ باشد ، اما تا زمانی که این رقابت برای کاربران مفید باشد ، ما از آن استقبال خواهیم کرد. به نظر می رسه ۲۰۲۰ یک سال نفس گیر در صنعت گیمینگ باشه و قطعا Night City یکی از قسمت های مهم آن خواهد بود.

 

پلی استیشن 4-ایکس باکس-پلتفرم geforce now

اوج جذابیت کارت های گرافیک :

اگر یادتون نرفته باشه ، همینطور تعداد محدودی از کارت گرافیک های GeForce RTX 2080 با ادیشن مخصوص Cyberpunk 2077 و رنگ زرد روشن و تحت برند Cyberpunk 2077 منتشر خواهد شد. این کارت های گرافیک نه تنها قدرت زیادی خواهند داشت ، بلکه فقط ۷۷ تا از آن ها ساخته خواهد شد. راه بردن یکی از این کارت گرافیک های خوشگل نیز راحت است ؛ با اینکه تعداد افرادی که در این قرعه کشی شرکت خواهند کرد بسیار زیاد خواهند بود و شانس شما کمتر خواهد شد. امیدوارم که شانس بهتون رو کنه !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید