تانوس- مارول-مرد عنکبوتی

تانوس به فیلم های استدیوی مارول باز می گردد ؟!

آیا مارول تانوس: تایتان دیوانه را باز می گرداند؟ به نقل از وبسایت We Got This Covered اخباری توسط فردی ناشناس منتشر شده که بزرگترین شخصیت منفی فیلم های اخیر مارول که در آخر فیلم Avengers: End Game بدست تونی استارک کشته شد ، به زودی به فیلم های مارول بر می گردد.

اما قبل بررسی این موضوع در این مقاله باید به چند نکته اشاره کنیم : اول اینکه WGTC منبع قابل اطمینانی برای اینکه ما این خبر رو کلا تایید کنیم نیست بنابراین هرگونه شایعه ای که توسط این پایگاه خبری منتشر میشه باید کاملا بررسی بشه. دوما حتی اگه این شایعه حقیقت داشته باشه ، اون منبع ذکر نکرده که ما تانوس رو تا چه اندازه ای در فیلم های پیش رو خواهیم دید.

قطعا برای تمام قهرمانان کره ی زمین و متحداشون خیلی سخت بود تا نقشه ی تانوس رو برای محو کردن نیمی از کل جهان خنثی کنند. اما در آخر تونی استارک با لباس آهنی خودش تونست این کار رو به خوبی انجام بده و نیمی از مردم جهان رو نجات بده.

همراه گیمینو باشید :

 

مرد عنکبوتی-مرد آهنی - هالک

شرایط بازگشت تانوس چیست ؟

Thanos تجسم محض اراده بود و ما هرگز فکر نمی کردیم که امکان بازگشت او پس از اتفاقات رخ داده وجود داشته باششه اما او همیشه بر می گشت و قهرمانان ما رو تحت تاثیر قرار می داد و کسی نمیتونست حریفش بشه. حال آیا بازگشت او میتونه منطقی باشه؟ آیا هواداران رو هیجان زده می کنه؟ قطعا نه چون هرکار که باید می کرد رو در اندگیم کرد. و در آخر باید بپرسیم آیا هیچ نشونه ای از فردی که این حرف رو زده داریم؟ خیر ، پس به نظر می رسه زیاد نباید به این حرف اعتماد کنیم !

 

اترنال-آنجلینا جولی- اسپایدرمن

حضور افتخاری در The Eternals :

اگه تانوس بخواد برگرده و جای خودش رو به عنوان بزرگترین شخصیت منفی فیلم های مارول بگیره و نقشه ی از بین بردن نیمی از مردم جهان رو دوباره اجرا کنه ، قطعا مارول رو به سمت یه شکست بزرگ سوق می ده . زییرا این سناریو دیگه تموم شدست و از سر گیری اون کاملا حوصله سر بر شده. حتی برای طرفداران پر و پا قرص سینمای مارول. ما نیز فکر نمی کنیم استراتژی مارول برای برگردوندن این شخصیت این باشه. اما پس Thanos رو در کجا خواهیم دید ؟

اما همینطور که قبلا اشاره کردیم ، بازگشت مجدد این شخصیت احتمالا متفاوت خواهد بود ؛ مانند حضور افتخار در یک فیلم با موضوعی کاملا متفاوت.The Eternals فیلمیه که قراره منتشر بشه و  ممکنه اتفاقات اون با داستان اونجرز و Thanos هزاران سال اختلاف داشته باشه اما ارتباطاتی با شخصیت Thanos در اون وجود داشته باشه.

سریال اتترنالز-مارول-تانوس

اترنال ها یک نژاد باستانی هستند که به مخالفت با همتایان خود که Deviants نام دارن ، پرداخته اند. Deviants ها گروهی هستند که اساسا با ژن های تغییر یافته مخالف هستند و همین باعث درگیری بین اون ها و اترنال ها شده. در کمیک ها ، تانوس یک اترنال هستش که ژن Deviants داره. واسه همین ام هستش که کمتر شبیه خدایان یونانی هستش و بیشتر به تایتان ها و شیطان ها شباهت داره.

ممکنه که در اترنال ها به بررسی شخصیت Thanos بپردارن یا حداقل به هدف اون برا نابود کذدن زمین اشاره کنن اما ما مطمئنیم که داستان تانوس بد و دیوانه ، دیگه در کار نیست.

مارول-مرد آهنی-تونی استارک

شخصیت منفی اصلی فیلم های آینده ی مارول :

در حال حاضر اصلا معلوم نیست که فاز ۴ فیلم های ارول اصلا شخصیت منفی اصل خواهد داشت یا نه ؛ اما اگه اونا بخوان شخصیت دیگه ای که به اندازه ی Thanos قدرتمند باشه رو درست کنن ، گزینه های زیادی خواهند داشت. حال که دیزنی استدیوی فاکس هم خریده  ، این انتخاب میتونه گسترده تر از همیشه باشه و کاراکتر های جذاب زیادی هم برای اون وجود داره که طرفداران مارول دوست دارن اون ها رو ببینن.

اولین و مهم ترین و در دسترس ترین شخصییت دکتر دوم هستش که نقشه ی حاکمرانی جهان رو برای خودش کشیده بود اما توسط ۴ شگفت انگیز خنثی شد. دوم پادشاه خیالی سرزمین Latveria هستش و ترکیبی از قدرت های آیرون من ، تور و دکتر استرینج رو داره. همینطور در کمیک ها پادشاهی او بود که با Wakanda ، خانه ی شخصیت بلک پنتر ، وارد درگیری و جنگ شد.

فیلم- اونجرز-تور

در حالی که ما در حال احتمال سنجی هستیم امیدواریم که سونی و مارول بتونن به موافقتی درباره ی شخصیت Norman Osborn برای انجام کارای بد برسن. شخصیت Green Goblin درسته که از سیاره ی عجیب و غریبی نیومده اما بسیار جاه طلب بود تا جایی که میخواست آزگازد رو تسخیر کنه و حتی نزدیک ام شد. 

قطعا ما باید صبر کنیم تا ببینیم مارول چه شخصیتی رو برامون رو می کنه یا اینکه تانوس رو بر می گردونه یا نه؟ هر چند بعیده که این اتفاق بیوفته.

گابلین- تانوس- قهرمانان

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید