لایو استریم - استریم - سرویس استریم HBO Max - سریال جدید HBO - اپل تی وی

استریم HBO Max برای رقابت با Netflix پا به عرصه خواهد گذاشت!

یک سرویس استریمینگ جدید به نام استریم HBO Max به زودی به خانه های شما خواهد آمد! از آننجایی که سرویس های استریم زیادی نظیر ,Hulu,Apple TV,Netflix و غیره توانسته اند تا مخاطبان زیادی را برای خود پیدا کنند؛ حالا استریم HBO Max که در حال حاضر تحت مالکیت بخش سرگرمی کمپانی “وارنر” است آماده است تا خدمت جدیدی را ارائه کند.

استریم HBO Max اهداف متفاوتی نسبت به باقی سرویس ها خواهد داشت :

استریم HBO Max امسال ارائه خواهد شد؛ اگرچه کمپانی هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نکرده است اما قیمت اشتراک آن ۱۴٫۹۹$ در ماه اعلام شده است که در مقایسه با استریم های دیگر قیمت بالایی است!

استریم - سرویس استریم HBO Max - سریال جدید HBO

دیزنی پلاس ۶٫۹۹$ در ماه، اپل تی وی ۴٫۹۹$ در ماه و نتفلیکس ۱۲٫۹۹$ در ماه از کاربران خود حق اشتراک می گیرند.

طبیعی است که با توجه به قیمت، HBO Max انتخاب آخر کاربران باشد اما کمپانی وارنر وعده داده که استریم آن ها ارزش هزینه اضافه تر را داشته باشد!

واحد جدید تولید فیلم در HBO :

بخش سرگرمی کمپانی وارنر پروژه جدید خود را با این سرویس استریمینگ آغاز کرده اند و قرار است فیلم های مستقل خود را در واحد جدید تولید فیلمشان که Warner Max نام داره بسازند.

استریم HBO Max - سریال جدید HBO

وارنر مدیا در این پروژه با “برادران وارنر” همکاری خواهد داشت تا فیلم های استریمینگ را برای HBO Max بسازند. آن ها به کاربران خود وعده داده اند تا فیلم هایی بسازند که دارای “تاثیر فرهنگی” باشد و در کارشان “کیفیت بر کمیت” اولویت خواهد داشت.

برنامه Warner Max این است در سال بین ۸ تا ۱۰ فیلم با بودجه متوسط برای HBO Max بسازند.

چه برنامه هایی را در HBO Max خواهیم دید؟!

طبق گزارش TVGuide سریال های زیادی هستند که به محض آماده شدن HBO Max میتوانند در دسترس قرار بگیرند. این سریال ها شامل Friends, Pretty little liars, Big Bang Theory و سیت کام Two and a half man می شوند.

استریم - سرویس استریم HBO Max - سریال جدید HBO - اپل تی وی

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] فرندز یک قسمت ویژه در HBO Max خواهد بود ، اما اگه شما طرفدار این سریال نیست یا […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید