آنتونی هاپکینز- وست ورلد- مایک تایسون

آنتونی هاپکینز در نقش مربی مایک تایسون !

آنتونی هاپکینز ، برنده ی اسکار و امی و گلدن گلاب ، قراره مهارت های خودش رو به رینگ بوکس بیاره و نقش Cus D’Amato مربی تاریخی مایک تایسون رو بازی کنه. این فیلم مبتنی بر واقعیت است و بیوگرافی شخصیت مایک تایسون در زندگی ورزشی است. شرکت EFM پروژه ی بسیار جذابی رو به نام Cus and Mike شروع کرده و همونطور که گفتیم آنتونی هاپکینز قراره که نقش Cus رو در این فیلم بازی کنه. کارگردان این فیلم Nick Cassavetes خواهد بود. کسی که فیلم The Notebook رو کارگردانی کرده. فیلم Cus and Mike بر اساس کتابی قدیمی به نویسندگی Montieth Illingworth به نام Mike Tyson: Money, Myth, and Betrayal ساخته خواهد شد.

همراه گیمینو باشید :

 

هاپکینز - سکوت برده ها - فیلم

آنتونی هاپکینز در نقش CUS :

شاید هاپکینز برای بازی در این نقش کمی پیر شده باشد اما شنیده ها حاکی از آن است که او این تقش را به سرعت قبول کرده و آن را یک موهبت در دوران بازیگری خود شناخته است. این نقش رو همچنین بازیگران بزرگ دیگری در هالیوود بازی کرده اند. George C. Scott بازیگر برنده ی اسکار دیگریست که این نقش رو در فیلم Tyson که محصول سال ۱۹۹۵ HBO هستش بازی کرده. همچنین قراره بروس ویلیس نیز نقش D’Amato رو در فیلم دیگری درباره ی مایک تایسون به نام  Cornerman بازی کنه.

هاپکینز بعد از یک دوره ی بزرگ بازیگری ، بالاخره تونست در سال ۱۹۹۲ بزرگترین جایزه ی این صنعت رو بگیره و برای فیلم Silence Of The Lambs برنده ی اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد بشه. همچنین با حضورش در سریال WestWorld با نام دکتر فورد ، تونست تحسین همه ی منتقدان رو بدست بیاره.

هاپکینز-فیلم-سریال

 

کارگردان فیلم Cus & Mike درباره ی همکاری با هاپکینز گفته :

این یک سناریوی رویایی برای من است. یک موقعیت عالی برای کار کردن با آنتونی بزرگ در فیلمی درباره ی بزرگترین قهرمان های زندگیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید